Boma BOM Fialka trojfarebná (Viola tricolor) 22 g
Krém na kožu
Špeciálny krém BOM Divoká Maceška 22 g od francúzskej značky BOMA, ktorý vám poskytne tú najlepšiu starostlivosť o vašu pleť.
Informácie o produkte
Špeciálny krém BOM Divoká Maceška 22 g od francúzskej značky BOMA , ktorý vám poskytne tú najlepšiu starostlivosť o vašu pleť. Maceška má protizápalové vlastnosti používané v dermatológii proti ekzémom, impetigu, akné, svrbeniu a lupienke . Kvitnúce vňate sa používajú za sucha macerované v slnečnicovom oleji, nekomedogénne (neupcháva póry) a bohaté na vitamíny A a E . Pridaný olej z lieskových orieškov, tiež nekomedogénny, sa podieľa na regulácii tvorby kožného mazu . Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Nazýva sa "suchý", pretože po aplikácii zanecháva NEmastný pocit . Esenciálny olej z levandule je upokojujúci a antibakteriálny. Esenciálny olej z mäty piepornej je povzbudzujúci a anestetický . Vhodné na použitie v rozmedzí teplôt -10 °C až +35 °C. Vhodné pre tínedžerov od 12 rokov a dospelých (ženy aj mužov).
V hliníkovej krabici: ľahké, praktické a nerozbitné, aby vás sprevádzalo všade pri vašich dobrodružstvách!”
Hlavné vlastnosti:
- protizápalový
- obnovuje pleť
- upokojujúce
- vhodný na akné
- nekomedogénne (neupcháva póry)
- povzbudzujúce a anestetický
- NEmastný
- vhodný na denné aj nočné použitie
Všetky výrobky BOMA sú:
- vyrobené vo Francúzsku
- prírodné, zložené z organických zložiek
- bez chémie
- netestované na zvieratách
Zloženie: Helianthus Annuus Seed Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Cera Albumu, Viola Tricolor Extract, Lavandula Latifólia Herb Oil, Mentha Piperita Oil, Tocopherol, Limonene*, Linalool*
Parametre
- Značka
- Boma
- Záručná doba
- 2 roky
- EAN
- 3760383630603
O výrobcovi
Zakladateľom mikropodniku BOMA Authentique Cosmétique je Jean-Raymond MANENT, ktorý v marci 2020 predstavil svoju značku. Kozmetický rad bol navrhnutý so zameraním na jednoduchosť, efektivitu a samozrejme autentickosť. V súčasnosti tvoria značku hydratačné produkty, dezodoranty, balzamy na pery a ďalšie kozmetické produkty. Všetky prísady sú organického pôvodu, rozhodujúcimi kritériami pre výber je ich pôvod a kvalita.